Práca v Topoľčanoch - spracovanie mäsa a kostí

Hľadáme šikovných ľudí so zdravotným preukazom a praxou v potravinárskej výrobe

Aká bude vaša pracovná náplň?
S pracovanie mäsa a kostí.
Práca spočívajúca v manipulácii s mäsom a jeho ďalšou úpravou, ukladaním do obalového materiálu a ďalšie činnosti týkajúce sa manipulácie s mäsom.
Pracovať budete na výrobnej linke podľa určených predpisov, pracovných postupov, pokynov a inštrukcií.

Aká bude vaša mzda?
• 3,80€/hod brutto
• Výkonnostný bonus vo výške 20% z Hrubej mzdy
• Zákonné príplatky (rizikový príplatok 0,72€, nočný príplatok, náhrady mzdy za sviatok, odpracované sviatky atď)
• Hrubý príjem je v rozmedzí od 700 do 1100 EUR
• Dovolenková a vianočná odmena
• Dochádzkový bonus 36 EUR štvrťročne

Zmeny:
8 hodinové , týždeň ranná a týždeň poobedná.
Strava: 0,50€ si hradí zamestnanec.
Ubytovanie: ZDARMA
Doprava do práce: peši, je to blízko :-)

Čo od vás požadujeme?
- ukončené SOU s maturitou v potravinárskom odbore /výhodou/
- zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve
- negatívny covid test - antigenový
- manuálna zručnosť
- spoľahlivosť a zodpovednosť.

Bližšie info: 0911828201
Mzda: 700 EUR
Číslo inzerátu 105387