MAXFIN REAL

Realitná kancelária MAXFIN REAL, hľadá do svojho tímu pre Trnavský kraj (TT, GA, HC, PN,SC,SI,) Na pozíciu realitného makléra, šikovných a ambicióznych ľudí túžiacich po časovej flexibilite a práci v oblasti realít.

Ak vás viac nemotivujú priemerné zárobky vo vašom terajšom zamestnaní alebo hľadáte príležitosť, ako zmeniť pracovný stereotyp, neváhajte a pridajte sa k nám. Všetko potrebné vás naučíme. MÔŽETE PRACOVAŤ z DOMU, AJ POPRI INOM ZAMESTNANÍ.

Vašou pracovnou náplňou bude:
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností vhodných na predaj alebo prenájom
- úvodná obhliadka nehnuteľnosti, získanie podrobných informácií o nehnuteľnosti, fotodokumentácia, príprava ponuky do inzercie
- inzerovanie nehnuteľností prostredníctvom nášho inzertného systému
- obhliadky nehnuteľností so záujemcami o kúpu, alebo prenájom
- administratívna práca v kancelárií, spravovanie svojho portfólia

Zamestnanecké výhody, benefity:
- úvodné komplexné zaškolenie – naučíme vás všetko potrebné
- provízne odmeňovanie 50% z provízie za zrealizovaný obchod – šikovní makléri si po za školení bežne zarobia 2000, EUR/mesiac a viac
- flexibilný pracovný čas
- komplexná marketingová podpora
- zabezpečenie právnych služieb
- školiaci systém - zameraný na kontinuálny rozvoj obchodno-realitných zručností
- vybavená kancelária

Požiadavky na uchádzačov o prácu makléra:

- komunikatívnosť a kreativita
- príjemné vystupovanie
- zodpovedný prístup k plneniu úloh
- ochota učiť sa nové veci
- základné znalosti práce s PC (MS Word)
- vlastné motorové vozidlo
- živnostenský list ( nie je potrebný pre začiatok spolupráce)

Ak ťa ponuka zaujala, neváhaj a dohodni si stretnutie na T.Č: 0905 535 319.
Mzda: 2 000 EUR
Číslo inzerátu 103927