Slévárenský dělník

Náplň práce:
-obsluha strojů a zařízení ve slévárenství
-skládání forem a formování – střední a těžké formy, furanová technologie

Místo výkonu
Tábor, České Budějovice

Co požadujeme:
-dobrý fyzický stav (práce v rizikovém prostředí – hluk, prach)
-ochotu učit se novým věcem
-pravidelnou docházku

Mzda:
-120 Kč/hod

Směnnost:
-3 směny

Nástup:
-listopad 2020

Benefity:
-zajištění ubytování
-příspěvek na ubytování ve výši 3.000 Kč
-odměny pro stabilní zaměstnance až 12.000 Kč/rok
-odměny za doporučení dalších zaměstnanců
Mzda: 0 EUR
Číslo inzerátu 102148

20.11.2020 | 10:10 | prehliadnuté 6 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.